KILKA SŁÓW O FIRMIE

Witam na mojej stronie internetowej! Jestem dyplomowanym fizjoterapeutą, absolwentem Wydziału Lekarskiego i Nauk o Zdrowiu Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie. Prowadzę prywatny gabinet fizjoterapii, w którym pomagam swoim pacjentom w powrocie do zdrowia, aby na nowo mogli cieszyć się życiem bez bólu. Regularnie uczestniczę w różnego rodzaju szkoleniach, stale podnosząc swoje kwalifikacje i umiejętności. W swojej pracy wykorzystuję elementy fizjoterapii oraz osteopatii. Podczas wizyty możesz liczyć na kompleksową diagnostykę i terapię dobraną indywidualnie do Twoich potrzeb.

W trakcie pierwszej wizyty przeprowadzam dokładny wywiad i badanie oraz wstępną terapię. Badanie bardzo często obejmuje całe ciało, dlatego wskazany jest odpowiedni, niekrępujący strój. Po zakończeniu terapii, trwającej zazwyczaj 45-60 minut, udzielam informacji dotyczących zachowań prozdrowotnych oraz terminu kolejnej wizyty.

SPRAWDŹ OFERTĘ

Zachęcam do zapoznania się z moją pełną ofertą usług, które mogą Ci pomóc w powrocie do zdrowia. Sprawdź, jak mogę Ci pomóc poprzez igłoterapię lub masaż relaksacyjny.